Projekt „Zdrowe Życie” 13-14 maja 2023 r.

„Zdrowe Życie” to ogólnopolski projekt profilaktyki zdrowia i zdrowego stylu życia zainicjowany w 2022 roku przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.

Jednym z elementów projektu jest Mobilna Strefa Zdrowia, w której wszyscy chętni mogą bezpłatnie i bez skierowania skorzystać ze specjalistycznych badań i konsultacji medycznych oraz dowiedzieć się o programach profilaktycznych i zdrowym stylu życia. W 2022 roku strefy odwiedziły 11 polskich miast i miasteczek, łącznie wykonano w nich ponad 34 tys. specjalistycznych badań i konsultacji medycznych. Spośród osób, które w ub. roku skorzystały z badań, średnio co piąta została skierowana na dalszą diagnostykę.

W roku 2023 Mobilna Strefa Zdrowia projektu „Zdrowe Życie” odwiedzi ponad 20 miejscowości.

W drugiej edycji projektu organizatorzy w szczególności rozszerzają działania dedykowane dzieciom i młodzieży, a także otwierają się potrzeby osób z niepełnosprawnościami. Wstęp i wszystkie dostępne badania w Mobilnych Stefach Zdrowia są bezpłatne. Strefa jest przystosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Przyjdź i zbadaj się bezpłatnie w mobilnej strefie zdrowia. 13-14 maja 2023 r., parking przy TDK, ul. Lwowska 72, Tomaszów Lubelski

Szczegóły projektu: zdrowezycie.org.pl

Ulotka
Skip to content